Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Kurs zawodowy z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowiskach pośrednika w obrocie nieruchomościami czy agenta nieruchomości. Kurs przygotowuje do egzaminu na licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami FPPRN.

Program kursu obejmuje najważniejsze i kluczowe zagadnienia pozwalające na poznanie pełnej specyfiki oraz solidne przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu.

W ramach kursu omawiane są między innymi:

  • podstawy wiedzy z zakresu prawa
  • podstawy wiedzy ekonomicznej i technicznej
  • obrót nieruchomościami w praktyce
  • rynek nieruchomości w praktyce

Szczegółowy program kursu: Miniumum programowe

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, aktywnych zawodowo zarządców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami posiadających długoletnią praktykę zawodową i dydaktyczną. Ukończenie kursu daje możliwosć przystąpienia do egzaminu FPPRN, którego wynik pozytywny upoważnia do otrzymania licencji zawodowej z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Do egzaminu mogą przystąpić osoby z conajmniej średnim wykształceniem.

 

Do kosztów kursu należy doliczyć cenę egzaminu – 170 zł oraz wydania licencji – 80 zł

UWAGA: istnieje możliwość odbycia dwóch kursów (zarządca nieruchomosci, pośrednik w obrocie nieruchomościami) jednocześnie, cena drugiego kursu wówczas jest niższa o 30%.

Zachecamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w kursie. Nie zobowiązuje ona Państwa do niczego. Daje nam tylko orientacyjną liczbę zainteresowanych rozpoczeciem kursu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć kroki w celu jego uruchomienia.

Formularz zgłoszeniowy:

TELEFON

(22) 59 00 706